ÖDÜLLER

ANA SAYFA → ÖDÜLLER

ÖDÜL DETAYLARI

Sezon sonu ilk üçe 3 Kia otomobil
Sezon sonu ilk üçe 3 Kia otomobil

1. 2022-23 sezonunda şampiyon kullanıcı Kia Stonic, 2. sırada yer alan kullanıcı Kia Rio ve 3. sırada yer alan kullanıcı Kia Picanto ödülüne hak kazanacaktır.

2. Kazanılan hak nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

3. Kazanan kişinin ilanı, TFF Süper Lig 2022-23 sezonunun bitimini takip eden hafta Sosyal Lig sosyal medya hesaplarından yapılacaktır.

4. 38. hafta son maçın oynanması ile Süper Lig 2022-23 sezonu sona erecektir. Fikstürün bitiş tarihi itibariyle bitiş tarihini takiben Sosyal Lig puanları yüklenecek ve tüm yılın puanları hesaplanarak bitiş tarihinden sonraki 4 gün içinde ilk 3 sırada yer alan kullanıcı açıklanacaktır. Sonuçların açıklandığı tarihten 2 gün sonra kazanan kullanıcılar ile iletişime geçilecektir. İletişim bilgileri hatası nedeni ile ulaşılamayan kullanıcılar, iletişime geçilen tarihten itibaren 1 hafta sonra haklarını kaybedecektir. Ertesi günden itibaren sıralamada bir altta bulunan kişiler aranmaya başlanacaktır.

5. Sosyal Lig fantezi futbol oyununun fikri ve mülkiyet hakları sahibi Petrolig ve/veya oyunun isim sponsoru Petrol Ofisi’nin kontrolünün dışında meydana gelen ve mücbir sebep sayılacak sebeplerle ya da piyasadaki ekonomik şartların elverişsiz olması sebebiyle oyunun sezon bitiminden önce son erdirilmesi durumunda, oyunun sona erdirileceği tarihe kadar olan haftalık ödüller sahiplerine verilir. Sezon sonu ödülü ise oyunun sona ereceğinin ilan edildiği haftanın son günü itibariyle tüm yılın puanları hesaplanarak 3 gün içerisinde dereceye giren oyuncular açıklanarak ödüller sahiplerine verilir. (Örnek, herhangi bir sebeple, oyunun sona erdiği, 1 Nisan 2023 tarihinde ilan edilirse, 1 Nisan’a kadar tüm yılın puanları hesaplanır ve dereceye girenler açıklanır.).

6. Organizasyon bu kapsamda sunduğu hizmet ve ödülleri değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.

7. Aracın ÖTV ve KDV hariç vergileri kanun gereği talihli tarafından karşılanacaktır.

8. Ödülü kazanmak için 18 yaşını doldurmuş olma şartı bulunmaktadır. 18 yaşını doldurmayan kullanıcının ödül hakkı iptal edilir ve sonraki kullanıcıya geçer.

9. Kullanıcı birden fazla araç kazanamaz. Ödül hakkı bir sonraki sırada yer alan kullanıcıya geçer.

10. Ödüle hak kazanmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. Bu şartları taşımayan kullanıcının ödül hakkı iptal edilir ve sonraki kullanıcıya geçer.

11. Ödül olarak verilecek olan Kia Stonic, Kia Rio ve Kia Picanto lig bitimi itibariyle Petrol Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen bir yerde kazanan kişiye teslim edilecektir. (Adres: Ünalan, Libadiye Cad. No: 82-F 34700, EMAAR Square, Üsküdar/ Istanbul)

Sezon sonu genel klasman ödülleri
Sezon sonu genel klasman ödülleri

Genel Klasman ilk 100’üne Hepsiburada Çeki!               

1. Sezon sonu genel klasmanda 4. ve 5. sırayı alan kullanıcılar 10.000 TL, sonraki 5 kullanıcı (6. ve 10. sıra aralığı) 5.000 TL, sonraki 90 kullanıcı (11. ve 100. sıra aralığı) 1.000 TL değerinde Hepsiburada hediye çekinin sahibi olacaktır.

2. Hediye çeki kodları, kesin sonuçlar açıklandıktan sonra kazananların Sosyal Lig’de kayıtlı mail adreslerine gönderilecektir.

3. Hepsiburada çeklerinin geçerlilik süresi 1 senedir. Çekler, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.

4. Kesin sonuçların açıklandığı tarihin devamındaki 14 iş günü içinde profil bilgileri eksik veya güncel olmayan kazananların ödül hakkı iptal edilecektir.

5. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

Haftalık ödüller
Haftalık ödüller

Haftanın şampiyonuna 1 adet PlayStation 5 ve FIFA!

1. Haftalık puan sıralamasında 1. olan Sosyal Lig kullanıcısı PlayStation 5 ve bu konsolda oynanabilen FIFA oyununu kazanacaktır. (FIFA 23’ün çıkış tarihine kadar FIFA 22 hediye edilecektir.)

2. 1. olan kullanıcı uygulamadaki profilim bölümüne yönlendirilmektedir. Profildeki bilgilerin eksiksiz doldurması gerekmektedir. Kullanıcının ödül süreci bilgilerini doldurmasıyla başlayacaktır. PlayStation 5 ve FIFA ödülü adresine kargo ile teslim edilecektir.

3. Ödül kazanılan hafta itibariyle 14 iş günü içerisinde bilgilerini girmeyen kullanıcıların ödül hakkı iptal edilecektir.

4. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

Her hafta 100 kişiye Petrol Ofisi’nden 400 TL değerinde akaryakıt!

Sezon boyunca dağıtılacak yakıt ödüllerinin toplamı 1,5 milyon TL değerinde olacaktır.

1. Haftalık sıralamada 2. ve 101. sıra aralığını paylaşarak yakıt kazanan kullanıcıların hediyeleri Petrol Ofisi Mobil’e kayıtlı ve Sosyal Lig’e tanımlanmış Positive Card numaralarına yüklenerek yapılır.

2. Sisteme Positive Card numarasını tanımlamamış kullanıcılar 2. ve 101. sıra aralığında yer aldıkları haftadan bir sonra gelen hafta içerisinde (14 gün içerisinde) Positive Card tanımlama işlemlerini yaparlarsa yakıt hediyesini almaya hak kazanırlar. Bu sürenin aşılması durumunda hak edilmiş olan yakıt hediyesi iptal edilecektir. Yakıt hediyesi kazanımlarına dair Positive Card yüklemeleri 2. ve 101. sıra aralığında yer alınan haftayı takip eden ikinci hafta içerisinde yapılacaktır. (Örneğin, 13. Lig haftasının sonunda dereceye giren bir kullanıcının yakıt hediyesi 15.Lig haftası içerisinde yapılacaktır.)

3. Kazanılan yakıt ödülleri Positive Card numaralarına yüklendiği tarihten itibaren 1 sene içerisinde kullanılmalıdır.

4. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

Taraftar Ligi Yarışması Katılım Koşulları

1. Taraftar Ligi’nde 4 maç haftası boyunca ekstra ödüllü bir yarışma düzenlenmektedir. 11. fikstür haftasında başlayıp 14. fikstür haftasının puan hesaplamasıyla sona erecektir.

2. Taraftar Ligi’nin belirtilen 4 haftası boyunca 1. kulübün tribününde yer alan tüm kullanıcılar €10 milyon ek bütçe; bu tribünde ilk 5’e girenler 2.000’er TL yakıt ödülü kazanacaktır.

3. Kazanan yarışmacıların dereceye girdikleri Sosyal Lig hesaplarındaki bilgiler üzerinden yakıt ödülleri tanımlanacaktır.

4. Ödül süreci için kazananların Sosyal Lig uygulamasında profil bilgilerini eksiksiz ve hatasız kaydetmesi gerekecektir. Ödüller, kazananlara Sosyal Lig’deki kayıtlı bilgileri üzerinden iletilecektir. Eksik ve hatalı paylaşılan iletişim bilgilerinden Sosyal Lig sorumlu olmayacaktır.

5. Haftalık klasmanda 1. olup Play Station 5 kazanan kullanıcı, Taraftar Ligi’ndeki 2.000 TL değerindeki yakıt ödülünden faydalanamaz. Diğer yandan Taraftar Ligi’nde kazanan tribünün ilk 5’ine girerek 2.000 TL değerinde yakıt ödülü kazanan kullanıcı, haftalık klasmanda ilk 101’e girerse 400 TL değerindeki yakıt ödülünden faydalanamaz. Bu kullanıcıların faydalanamadıkları ödül hakları ilgili klasmanlarda bir sonraki kullanıcıya geçer.

6. Kazananlar, her maç haftasının puanlaması tamamlandıktan ve sonuçlar kesinleştikten sonra Sosyal Lig oyunundan duyurulacaktır.

7. Petrol Ofisi Sosyal Lig, bu yarışmayı istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.

8. Petrol Ofisi Sosyal Lig, kazananların isimlerini açıklamama hakkını saklı tutar.

9. Yarışmaya Petrol Ofisi ve Sosyal Lig çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.

10. Başkası nam ve hesabına yarışmaya katılım mümkün değildir. Her bir kişi sadece kendi adına yarışmaya katılım gösterebilir.

11. Yarışmadan haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, belirlendiğinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

12. Bu yarışmaya katılan herkes yukarıda yazan şartları kabul etmiş sayılır.

13. Katılımcı, yarışmaya katılmakla Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına, saklanmasına ve partnerlerle paylaşılmasına rıza göstermiş sayılır.

14. Kullanıcılar yarışma sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, oyuna yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını, kamu düzenini ve toplum ahlak yapısına aykırı eylemlerde bulunmayacaklarını kabul ederler.

15. Petrol Ofisi Sosyal Lig, yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. Söz konusu fiil ve eylemler sonucunda Petrol Ofisi Sosyal Lig’in herhangi bir zarar veya ziyana uğraması durumunda ilgili her nevi talep ve hakları saklıdır.

16. Petrol Ofisi Sosyal Lig, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, kurallarını değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutar.

17. Ödül kazanan kullanıcılar, söz konusu haklarını Petrol Ofisi Sosyal Lig’in kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle kullanamamaları, yanlış iletişim vermeleri, iletişim bilgilerindeki değişiklik ve/veya verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılamaması halinde Petrol Ofisi Sosyal Lig sorumlu tutulamayacaktır.

18. Yarışmaya katılanlar, Petrol Ofisi Sosyal Lig’in işbu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları peşinen kabul ederler. Katılımcıların Yarışma Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından yapılacak, muhtemel itirazlar Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından incelenecektir.

19. Sosyal Lig uygulamasının mülkiyeti ile her türlü fikri hakkı münhasıran Petrolig Dijital ve Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi’ne (“Petrolig”) aittir.

Positive Card entegrasyonu
Positive Card entegrasyonu

Petrol Ofisi Bütçesi

Petrol Ofisi Mobil’de kaydedilmiş plakanın oyundaki hesaba tanımlamak 5.000.000 € ek bütçe için hak kazandırır. Bu bütçe, tanımlı kart/plaka üzerinden yakıt alımıyla birlikte baz bütçeye eklenir ve Positive Card/plaka entegrasyonu devam ettiği sürece haftalık bütçeye yansıtılır.

Positive Card Yakıt Alımı

Oyunda tanımlı Positive Card/plaka ile yapılacak yakıt alımları, ilgili fikstür haftası içerisinde bütçeye ek olarak yansıtılır.

Her 20 TL’lik yakıt alışveriş için 500.000 € ek bütçe elde edilir. Bu bütçe sadece içinde bulunulan fikstür haftasında geçerlidir.

Bir fikstür haftası içinde en fazla 800 TL’lik yakıt alışverişi karşılığında 20.000.000 € haftalık ek bütçe kazanılabilir.

Yakıt alımlarından kazanılacak ek bütçe, takım adı ve Positive Card/plaka eşleştirmesi yapıldıktan sonraki yakıt satın alımlarıyla birlikte aktif olacaktır. Örneğin, Salı günü kart tanımlaması yapıldığında Pazartesi günü yapılmış olan yakıt alımından ek transfer bütçesi kazanılamaz.

Yakıt alışverişlerinden kazanılan ek bütçe her fikstür haftasında sıfırlanır. (Süper Lig’e ara verilen Milli Maç haftaları vb. dönemlerde fikstür haftası 7 günden daha uzun olabilir veya çift maç haftalarında 7 günden daha kısa olabilir. Bu durumda fikstür haftası başlayana kadar yaptığınız yakıt alışverişleri ek bütçe olarak kullanılabilecektir. Limit her durumda 20.000.000 €’dur.)

Günlük yakıt alışverişlerinden kazanılan ek bütçe her zaman anında Sosyal Lig gelirlerine yansır. Ayrıca, Sosyal Lig’e tanımlı Positive Card/plakalarla yapılan alışverişler, daha sonraki yakıt alımlarında kullanılmak üzere 2 kat daha fazla Positive yakıt puanı kazandırır. Üstelik, indirim kartlarıyla gerçekleştirilen yakıt alışverişleri de filtreye takılmadan otomatik olarak yansıtılacaktır. Ancak satış anında indirim özelliği taşıyan kartlarda istasyonlarda daha sonraki satın alımlarda kullanmak üzere yakıt puan birikmemektedir.